Možnosti prezentácie vášho podniku na Menu.sk

Menu.sk vo svojej novej podobe ponúka veľmi efektívny a cenovo nenáročný prístup k prezentácii gastronomických a ubytovacích služieb pre každý typ podniku. Vôbec nezáleží na tom, či prevádzkujete luxusnú biznis reštauráciu alebo pohostinstvo na hornom konci dediny. Byť vidieť na Menu.sk sa vždy oplatí.

Menu.sk plne nahradí státisíce za vývoj a prevádzku vašej vlastnej webovej stránky a navyše vám ponúka podporu jedného z najsilnejších webových portálov na slovenskom trhu ATLAS.SK.

  • Platená prezentácia svojím rozsahom plne nahradí váš web. Neplatíte žiadne poplatky za doménu ani za webový priestor, nemusíte sa starať o aktualizáciu – jednoducho nám poskytnete vaše údaje a do jedného týždňa máte na svoju prezentáciu na adrese vaspodnik.menu.atlas.sk.
  • Táto prezentácia sa prioritne zobrazuje nielen na stránkach serveru Menu.sk, ale váš podnik je jednoducho dohladateľný aj na stránkach služby Mapy.sk – jednotke v lokalizačných službách na Slovensku.
  • Platená prezentácia môže obsahovať nielen popis, kontaktné údaje a lokalizáciu vášho podniku, ale podľa vášho želania tiež fotografie, jedálny lístok, či ponuku zvýhodneného denného menu.
  • Aj v prípade neplatenej prezentácie môžete zverejňovať ponuku svojho denného menu na stránkach Menu.sk a to veľmi jednoducho – prostredníctvom vyplnenia jednoduchého formulára priamo na webe. Zverejniť ponuku jedál a nápojov nebolo nikdy jednoduchšie.

Máte záujem o prezentáciu na Menu.sk? Prosím vyplňte náš formulár a budeme vás v krátkom čase kontaktovať:

Pridajte reštauráciu